Turčianska knižnica v Martine pozýva na Potulky po Macedónsku

, 29.01.2015 15:00
rybár, rybolov, Macedónsko, Skopje
Rybári na rieke Vardar v macedónskom Skopje. Autor: ,

Žilinský samosprávny kraj, Turčianske kultúrne stredisko v Martine, Martinský klub priaznivcov cestovania a Turčianska knižnica v Martine vás pozývajú na podujatie Cestovateľský večer na tému Potulky po Macedónsku, ktorý sa uskutoční 30. januára.

Cestovateľský večer, v rámci ktorého si môžete vypočuť zážitky dobrodruha Milana Horňáka a nechať sa unášať atmosférou macedónskej krajiny na projekcii jeho fotografií, sa uskutoční v piatok 30. januára o 17:30 v budove Turčianskej knižnice na Divadelnej 5 v Martine.

Milan Horňák, ktorý vás bude cestovateľským večerom sprevádzať, uvádza na webe Martinských priaznivcov cestovania, že Macedónsko navštívil viac ako dvadsaťkrát. Spoznajte krajinu, v ktorej sa mieša typicky balkánska kultúra s tureckou, albánskou a mnohými inými. Odhaľte tajomstvá jej kultúrnych a prírodných skvostov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#fotografie #Martin #Žilinský samosprávny kraj #Macedónsko #cestovateľ
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku