Džezový spevák Peter Lipa si užíva leto na pódiách aj na chate

, 03.07.2018 13:00

Celé leto hrám, takže necestujem ako turista, ale ako hudobník.

Keď mám voľný čas, väčšinou sa vyberiem na chatu, ktorú mám asi štyridsať kilometrov od Bratislavy smerom na Gabčíkovo. To je moja hlavná dovolenková destinácia. Je tam Šulianske jazero, kde je príjemné prostredie.

Nechodím tam loviť ryby, ale plávať a hrať pingpong. To sú moje rekreačné aktivity. Občas odtiaľ zájdem aj do Dudiniec alebo na termálne kúpalisko v Podhájskej. Väčšinou sa teda pohybujem na juhozápadnom Slovensku

Inak chodievam len hrať, koncertovať. Tento týždeň strávim viac-menej doma v Bratislave, v piatok budem hrať na výletnej lodi, ktorá pláva na Devín, no potom ma čakajú koncerty, napríklad v Novom Meste nad Váhom alebo v Smoleniciach.

Hory zase uvidím koncom júla, keď budem mať koncert v Tatrách a v Banskej Štiavnici.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Peter Lipa #Leto s Pravdou
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku