Herec Ady Hajdu sa obáva medveďov, no pravidelne dovolenkuje v Tatrách

, 06.07.2018 12:30

Moje najobľúbenejšie miesto na Slovensku, kam chodím rád a pravidelne, sú Vysoké Tatry.

Ady Hajdu.

Neviem sa ich nabažiť. Človek tam len príde a nadýchne sa šťastia! Nie som veľký turista a mám rešpekt pred medveďmi, do Tatier sa chodím kochať. Vyrážam skôr na prechádzky a hrám golf.

Zvyčajne mám aj Tatry spojené aj s divadlom, keď už tam som, hrám napríklad v hoteli Lomnica alebo Atrium.

Aj toto leto pôjdem do Tatier a, samozrejme, aj do Trenčína na Pohodu s karavanom. Tam budem účinkovať na omši u Daniela Pastirčáka a budem zosobňovať všetko zlo tejto krajiny. Zaujímalo by ma, čo asi hovoria svojim deťom ľudia, o ktorých to je…

My sme svojim deťom pravidelne ukazovali krásy Slovenska. S kamarátmi sme vzali svoje rodiny a vyrážali na cesty, aby deti poznali jaskyne, hrady, zámky aj hory – Tatry, Muránsku planinu, rôzne pekné miesta, čo doma máme. Niekto dospelý si vždy vopred musel pripraviť „prednášku“, aby sme sa všetci niečo zaujímavé dozvedeli.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Vysoké Tatry #Ady Hajdu #Leto s Pravdou
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku