Herečka Jana Hubinská bude mať motorkárske leto, teší sa aj na lozenie po horách

, 16.07.2018 13:00
Herečka Jana Hubinská
Herečka Jana Hubinská Autor: ,

Tohto roku sa chystáme pobehať Slovensko na motorkách. Dúfam, že sa dostaneme až k Vysokým Tatrám.

V Liptovskom Mikuláši pôjdeme pomáhať do zoologickej záhrady, kde by sme mali stráviť tri-štyri dni.

Potom pôjdeme na chalupu v Kokave nad Rimavicou v Slovenskom rudohorí, kde nás čaká veľa roboty, ale budeme aj športovať. Už sa na to teším. Je to na samote, naši dobrí susedia sú ďaleko.

Inak mám veľmi rada hory, najmä Tatry. Lozím po nich už nejakých šesť rokov. Netvárim sa, že som horolezec, ale keď musím alebo chcem, tak vyleziem všetko po obťažnosť šesť s ľahkosťou netopiera.

Spočiatku som chodila loziť veľmi často, potom som to pre zdravotné problémy musela obmedziť, ale teraz začínam odznova. Sama si však netrúfam, mám rada, keď ma niekto na lane istí. Preto chodíme vždy aspoň dvaja-štyria.

Chcela by som vyliezť na tatranskú Ihlu v Patrii. Nie je to ani také náročné, ako skôr krásne. To je môj horolezecký sen.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Jana Hubinská #Leto s Pravdou
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku