Hudobník Ján Kuric: Slovensko som prešiel krížom-krážom. Služby by sa mali zlepšiť

, 01.09.2018 11:00
Ján Kuric
Janko Kuric. Autor: ,

Mám prechodené celé Slovensko, od Skalice po Sninu a od Tatier po Slovenské Ďarmoty. Máme veľa krásnych miest, ktoré stojí zato navštíviť. Rád vyzdvihnem tie, ktoré sú menej známe a ostávajú trochu v tieni: juh a západ Slovenska.

Dunajský Klátov či Brhlovce so skalnými obydliami, to je krásny, no zabudnutý kraj. Mám rád aj celé Záhorie s krásnymi borovicovými hájmi, jazerami a pieskom – vnútrozemskú púšť nemá nikto v Európe, len Záhoráci!

Pred vodou mám rešpekt, ale rád sa dívam na meandre Malého Dunaja aj na Váh v miestach, kde sa vlieva do Dunaja.

Malé Karpaty sú čarovný vinársky kraj, ale málokto pozná južný Zemplín a tokajský región, málokto napríklad vie, že máme mesto Kráľovský Chlmec. Na Slovensku je stále čo objavovať, hoci služby by mohli byť lepšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Ján Kuric #Leto s Pravdou
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku