Bizarné požiadavky hotelových hostí: Chceli vaňu zmrzliny, delfíny aj sneženie

05.01.2019 07:00

Zamestnanci hotelov musia predpokladať, že hostia počas svojho pobytu budú mať rôzne požiadavky. Ovšem niektoré z nich možno označiť za zvláštne a podivné, extravagantné či bizarné alebo jednoducho smiešne.

Reťazec lacných hotelov Travelodge zverejnil kuriózne žiadosti niektorých zo svojich 19 miliónov klientov, ktorí sa počas uplynulých 12 mesiacov zdržiavali v niektorom z 553 hotelov tejto značky.

Časť žiadostí sa týkala spôsobu, akým si hostia priali upraviť izba – a niekedy ani nie pre seba. Jeden z nich chcel 100 ružových balónikov v tvare srdca k stým narodeninám svojej babičky.

Iný pre zmenu žiadal, aby naplnili vaňu „kopčekmi zmrzliny rôznych príchutí pre manželku k 40. narodeninám“.

Láskyplnú starostlivosť – avšak nie o človeka – prejavil hosť, ktorý požadoval, aby v hotelovej garáži cez noc zakryli jeho Ferrari dekou, „pretože nemá rado zimu“.

Ďalšia početná skupina požiadaviek sa točila okolo zvierat – niektoré z nich sa dali splniť ľahšie ako iné. K tým prvým patrila prosba hosťa, ktorý chcel na izbu „poschodovú posteľ pre svoje dve bengálske mačičky Simbu a Nalu“.

Medzi tie druhé spadala žiadosť hosťa: „Môžete zariadiť, aby dnes večer o deviatej v mori tancovali delfíny a zaistili správnu atmosféru, keď požiadam o ruku svoju priateľku?“

Presvedčením, že hoteloví zamestnanci dokážu rozkázať počasiu, zjavne trpel iný hosť, ktorý si prial, aby hotel na noc zabezpečil sneženie, pretože chce mať nasledujúci deň bielu svadbu.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#hotel #požiadavky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku