Vydajte sa s TATRATEA po Slovensku a vyhrajte dovolenku

23.07.2020 14:00

Žijeme časy, aké tu ešte neboli. Naša krajina sa po dočasnom „znehybnení“ nanovo rozbieha a podpora lokálnych produktov a domáceho cestovania je dôležitejšia než kedykoľvek predtým. Tento rok pravdepodobne väčšina z nás nevycestuje do zahraničia a dovolenky budeme tráviť doma na Slovensku. Znovuobjavme našu krajinu a inšpirujme sa navzájom.

Lacné letenky, ubytovanie za pár eur a túžba spoznať cudzie kultúry – to všetko spôsobilo, že zabúdame, čo všetko máme doma. Poďme si pár unikátnych miest pripomenúť.

Boli ste už tento rok v Tatrách? Vyskúšajte príjemnú túru z Tatranskej kotliny cez Chatu Plesnivec na Veľké Biele Pleso, kde uvidíte zaujímavý prechod medzi Belianskymi a Vysokými Tatrami.

Jednou z vecí, pre ktoré máme našu krajinu najradšej, sú určite krásne zelené lesy. Medzi stromami sa môžete zatúlať ďaleko od turistických davov, napríklad v údoliach Veľkej Fatry.

Milovníkov miest nadchne výlet do Banskej Bystrice či Banskej Štiavnice, ktorých námestia sú jedny z najkrajších na Slovensku. Prechádzka pešou zónou vás prenesie priamo do histórie.

Vďaka TATRATEA odhalíte ešte množstvo ďalších krásnych výhľadov a zákutí Slovenska a navyše môžete vyhrať v zaujímavej súťaži.

Na Instagrame nájdete pod hashtagom #statrateapos­lovensku kopec inšpirácií od ostatných nadšencov cestovania.

A pochváliť sa krásnym záberom môžete aj vy, stačí, ak uverejníte nejakú peknú fotku s TATRATEA zo slovenskej dovolenky označenú týmto hashtagom. Zároveň tak môžete vyhrať výlet v Tatrách pre 2 osoby na 2 noci a navyše aj s návštevou aquaparku.

Ako to bude fungovať?

  • Kúpte si hociktorú fľašu likéru TATRATEA.
  • Odfoťte sa s ňou na peknom mieste na Slovensku.
  • Fotku nahrajte na svoj Instagram označenú #statrateapos­lovensku.
  • Zapojiť sa môžete aj viackrát, každá fotka sa počíta.
  • Ak vás TATRATEA repostne na svoj profil @tatratea_sk, ste zapojený do súťaže o dovolenku v Tatrách.

Je potrebné, aby ste mali verejný profil a samozrejme minimálne 18 rokov. Súťaž trvá od 1.7.2020 do 30. 9. 2020. Výhercovia budú dvaja a budú vyhlásení na sociálnych sieťach značky TATRATEA.

Klikajte na #statrateapos­lovensku, nechajte sa inšpirovať a inšpirujte aj ďalších a vyhrajte!

Všetky informácie ohľadom súťaže nájdete na www.tatratea.com/sk.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku