Rodina naplnila celé lietadlo a získala dovolenku na Korfu pre 170 ľudí

Rodina z mestečka Portici pri Neapole zvíťazila v súťaži vypísanej leteckou spoločnosťou Wizz Air. Tá vlani v reklame hľadala "najväčšiu taliansku rodinu", ktorá by dokázala zaplniť celé lietadlo pre 170 cestujúcich.

19.01.2022 15:25
debata

Anne Donalekovej sa podarilo také množstvo príbuzných a priateľov dať dohromady, a pre všetkých tak zaistila trojdňovú leteckú dovolenku na ostrov Korfu. Napísala o tom agentúra APA.

Aerolinky Wizz Air spustili reklamu nazvanú „Lietajúci rodina“ v decembri a ľuďom dali 10 dní na to, aby sa prihlásili, pokiaľ dokážu presvedčiť 170 známych ľudí na víkendový letecký výlet.

„S výsledkom sme veľmi spokojní, reklama bola od prvých chvíľ veľmi populárna. Veľká vďaka patrí talianskym rodinám, ktoré sa s našou výzvou popasovali,“ povedal hovorca Wizz Air András Radó.

mall tv, marek a marek Čítajte viac Lietadlom na motorkársky zraz? Marekovia testujú možnosti dopravy

Podľa neho sa do súťaže zapojilo vyše 3500 ľudí, len dvom rodinám sa však podarilo zaplniť všetkých 170 sedadiel.

„Až do samého konca som neverila tomu, že by som mohla zvíťaziť. Som fanúšička súťaží a niekoľko som ich už v minulosti vyhrala. Zohnala som pár ľudí, rozoslala pozvánky a všetkých prosila, aby presvedčili svojich príbuzných a prihlásili sa. To isté urobil môj 21-ročný syn a keď mi posledný človek hlásil, že už sa do lietadla nedostane, pretože je plné, povedala som si: ‚Tak som to zvládla‘,“ popísala Donaleková.

Jej skupinu preto teraz čaká trojdňový pobyt v hoteli na gréckom ostrove Korfu, kam poletí plne obsadeným lietadlom.

pôrod, pôrodnica, novorodenec, bábätko, nemocnica Čítajte viac Pôrod 9 kilometrov nad zemou: Žene sa narodil v lietadle syn, lekára viedlo 'niečo zhora'
debata chyba
Viac na túto tému: #dovolenka #lietadlo #Wizz Air