Najnovší trend: Prečo mladé dievčatá nosia počas cestovania rybárske vesty?

Ako chodia pasažieri na letiskách oblečení? Jedni majú vysoko praktické tepláky a mikinu s kapucňou, iní sa vymódia, aby ukázali svoj štýl aj počas letu. Nový trend, ktorý sa šíri na sociálnych sieťach, má od štýlového oblečenia na míle ďaleko, no jeho nesporné výhody nedajú cestujúci, najmä mladé dievčatá, dopustiť.

15.07.2023 06:00
debata
Nebo nad Bratislavou hýrilo farbami
Video
Zdroj: TV Pravda

V lietadle platí jednoduchá matematika, menšia batožina zaručí, že aerolínie nebudú od vás účtovať žiadne ďalšie poplatky. Kam však strčiť všetky dôležité maličkosti, ktoré pridajú na váhe kufra nechcené predražené gramy?

Na TikToku sa objavujú videá mladých influenceriek, ktoré cestujú oblečené vo veľkých rybárskych vestách posiatych vreckami, kam sa zmestí celkom slušná zásoba vecí, a tak neprekročia váhový limit na príručnú batožinu, píše NZ Herald.

@cheapholidayexpert Packing hack #3 - A FISHING VEST After stuffing my pants in a neck pillow and using a duty free bag, it was only time before I reached the heady heights of leisurewear Not only is it super stylish () but it has about twelve million pockets for stuffing your bits in. Honestly - this one is daft but also… COMPLETELY LEGIT???!! It’s a winner for me WOULD YOU GIVE THIS A GO? And let me know if there’s any hacks you want me to test out for you - I AM WILLING TO GIVE ANYTHING A GO Just call it #inv#investigativejournalism‍♀️ Don’t forget to save this hack or tag someone you think will like this!! #t#travelhacktravelhacks #pac#packinghacke#cheaptraveld#budgettravels#easyjeta#ryanair original sound - Cheap Holiday Expert

Niekoľko videí ukazuje, koľko sa zmestí do veľkých vreciek vesty – dajú sa tam zbaliť menšie kusy oblečenia, toaletné potreby aj digitálne zariadenia.

Ďalšie video demonštrovalo, že do vreciek rybárskej vesty sa cestujúcemu zmestí aj notebook, prenosný reproduktor, súprava do posilňovne, dezodorant, bikiny a bezdrôtový reproduktor.

Samozrejme, nik v takomto prestrojení nevyzerá šik, no čo by človek nespravil pre zníženie nákladov?

Takáto taktika je užitočná najmä pri cestovaní s lacnými leteckými spoločnosťami, ktoré majú zvyčajne veľmi lacné letenky, ale účtujú vysoké sumy za ďalšie batožiny.

@witch.crafty Fishing vest- travel hack! tag the OG creator below #travel #travelhack #travelcouple #offtofrance #workaway #airplane #baggagehack #fishingvest ♬ original sound - Robyn Snow

Nápad je to skvelý, vynára sa však otázka, či letecké spoločnosti takéto „klamanie“ akceptujú. Už v minulosti sa vynárali rôzne zlepšováky, ktoré sa však končili pri prepážke zamestnanca letiska.

Cestovatelia však pri vestovom triku tvrdia, že funguje a zamestnanci na bezpečnostných kontrolách a check-in pultoch ich nezastavili.

lietadlo, letisko Čítajte viac Meškali a ich bábätko nemalo letenku: Rodičia opustili syna na check-ine a bežali do lietadla lietadlo, GreatFlyer, Wizzair, Skiathos Čítajte viac Video zachytilo šialené pristávanie lietadla nad hlavami turistov: Jedného minul podvozok len o chlp shucestovanie, lietadlo, letisko, kufor, dovolenka, mobil, internet, čakanie, meškanie, letecká doprava Čítajte viac Toto je momentálne najspoľahlivejšia letecká spoločnosť v Európe: Zrušila len 0,3 % letov lietadlo, rodina, cestovanie, cestovanie s deťmi, deti, mama, otec, deti na palube, letisko, Čítajte viac Viete, prečo v lietadlách nie sú detské kútiky? Tu je vysvetlenie

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #cestovanie #letisko #vesty