Prekliaty Bridgewaterský trojuholník: Paranormálny svet, ktorý vás vsaje

Počuli ste o Bermudskom trojuholníku, ale na svete je veľa podivných miest, na ktorých sa dejú čudné veci. Jedným z nich je miesto s názvom „Bridgewater Triangle“.

30.06.2024 07:00
debata

Miesto bolo spojené s obrovským množstvom rôznych paranormálnych udalostí a netreba dodávať, že to pravdepodobne nie je destinácia, kde by ste chceli stráviť noc, píše Unilad.

Ale o akých nadprirodzených udalostiach je reč? Podľa svedkov sa tu zjavujú poltergeisty, duchovia a odvážlivci opisujú zvláštnych tvorov. Objavili sa aj správy o spozorovaní „obrovských hadov“, ale samozrejme aj UFO.

Niektorí svedkovia dokonca tvrdia, že videli pterodaktyly, ktoré vyhynuli už pred miliónmi rokov.

Pre každého čosi?

A to všetko na jednom mieste – oblasti Bridgewater Triangle, ktorá sa nachádza v juhovýchodnom Massachusetts v USA.

Oblasť dostala prezývku „trojuholník“ kvôli všetkým rôznym podivným udalostiam, ktoré sa tam dejú. Nejde len o izolované výpovede niekoľkých ľudí, ale o mnohé správy svedkov, ktorí údajne cítia aj zvláštnu energiu miesta.

Trojuholník ľudí vraj doslova vcucne a dostane sa im pod kožu, takže je celkom ľahké stať sa ním posadnutý. Akoby ich záhadne priťahoval.

Zaujímavý je široký diapazón javov a objektov, ktoré tu spozorovali – do duchov a vyhynuté zvieratá, cez mimozemšťanov, Yetiho, zombíkov až po neidendifikované čierne helikoptéry.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #strašidlá