Roklina Suchá Belá v Slovenskom raji je opäť prístupná turistom

02.05.2017 12:33
Slovenský raj
Na túre Slovenským rajom. Autor:

Starostka obce Hrabušice Jana Skokanová informovala, že výdatné dažde v uplynulých dňoch spôsobili problémy aj v Slovenskom raji.

Jednu z najnavštevo­vanejších roklín, Suchú Belú, museli pracovníci Horskej služby Slovenský raj uzavrieť po tom, čo padnutý strom poškodil kovové technické zariadenie na tejto turistickej trase.

Roklinu sa v rýchlom čase podarilo sprístupniť a turisti tak opäť môžu spoznávať krásy krásy prírody na východnom Slovensku.

„Som veľmi rada, že sa roklinu vďaka pracovníkom Horskej služby Slovenský raj podarilo v tak krátkom čase sprístupniť. Počas prvomájového predĺženého víkendu totiž do Slovenského raja, a zvlášť do rokliny Suchá Belá, mieria tisícky turistov,“ povedala starostka obce Hrabušice Jana Skokanová.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#turistický chodník #Slovenský raj #roklina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku