Lyžiarske stredisko v Tatranskej Lomnici otvorí sezónu v štýle 30. a 40. rokov

21.12.2017 14:25
lyžovanie, lyže, lyžovačka, lyžiari, svah,...
Ilustračné foto. Autor:

Lyžiarske stredisko v Tatranskej Lomnici otvorí svoju sezónu v sobotu 23. decembra oficiálnym programom Ski exclusive opening. Ako informovala hovorkyňa spoločnosti Tatry mountain resorts Zuzana Fabianová, lyžiari sa počas neho prenesú do obdobia 30. a 40. rokov minulého storočia, keď sa v spoločnosti kládol dôraz na konvencie, taktnosť a elegantnosť.

K dispozícii im budú aj všetky zjazdovky v stredisku, nebude chýbať animačný program. Podľa hovorkyne budú podmienky na lyžiarskych svahoch vo Vysokých Tatrách tesne pred Vianocami mimoriadne dobré.

„Tohtoročnú lyžiarsku sezónu v Tatranskej Lomnici sme úspešne odštartovali z Lomnického sedla začiatkom decembra. Už na Vianoce budú k dispozícii všetky lanovky a zjazdovky vo Vysokých Tatrách. Rovnako, ako je pripravená prevádzka stredísk, tak je pripravený aj personál služieb v cestovnom ruchu,“ uviedol brand manažér pre Vysoké Tatry Lukáš Brodanský.

Zaujímavý bude aj spomínaný otvárací program počas soboty 23. decembra, ako vysvetlil, lyžiari stretnú na svahoch v Tatranskej Lomnici elegantných čašníkov, ktorí im ochotne pomôžu pri výstupe z lanovky, očistia lyžiarske okuliare či odnesú lyže k reštaurácii.

„Pre deti je pripravený celodenný program na krytom ihrisku Kamzíkovo na Skalnatom plese,“ dodal. Pripravený bude aj program po lyžovačke.

Ideálne podmienky na lyžovanie sú aj na Štrbskom Plese a v Starom Smokovci. Vo Vysokých Tatrách sa bude od najbližšieho víkendu dať lyžovať spolu na 24 km zjazdových tratí, výška snehu tam dosahuje od 40 do 150 cm.

#Tatranská Lomnica #lyžovačka #lyžiarska sezóna
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk