Pokračovanie článku: Luxus bez platenia? Top zážitky v Dubaji a Abú Dabí, ktoré sú úplne zadarmo

Návšteva Mešity Šejka Zayede v Abú Dabí

Táto ohromujúca mešita, považovaná za jednu z najkrajších na svete, ponúka verejné prehliadky zadarmo. Požičajte si odev a hidžáby na mieste a obdivujte nádhernú architektúru a pokojnú atmosféru.

Prechádzka po Jumeirah Beach v Dubaji

Tento krásny plážový úsek ponúka dokonalú kombináciu jemného piesku a jasnej azúrovej vody. Poprechádzajte sa pozdĺž pobrežia, obdivujte impozantné hotely a veže v pozadí a užívajte si slnečné lúče na bezplatných ležadlách.

Prehliadka Dubai Mall

Aj keď nákupy v tomto obrovskom nákupnom centre môžu byť dosť drahé, samotná prehliadka je, samozrejme, úplne bezplatná. Prejdite sa po najväčšom nákupnom centre sveta, obdivujte tamojšie ohromujúce akvárium a luxusné obchody a reštaurácie.

Výhľad z vyhliadkových plošín

Veže v Dubaji a v Abú Dabí ponúkajú úžasné výhľady na panorámu mesta a čarovné západy slnka. Niektoré z týchto vyhliadkových plošín ponúkajú bezplatný vstup, takže si pohľad na exotické miesta vychutnáte úplne bez platenia.

Návšteva Heritage Village

V Abú Dabí si môžete zdarma prezrieť Heritage Village, dedinu s tradičnými domami, umeleckými dielami a zaujímavými ukážkami tradičných remesiel.

nepouzivat, Emirates, Čítajte viac V tejto reklame nik nezomrel! Letuška sa postavila na vrchol najvyššej budovy sveta Dubaj Čítajte viac Bohatých Rusov v Dubaji netrápi averzia miestnych a v dolároch dosahujú kolosálne zisky

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Dubaj #Spojené arabské emiráty #Abú Zabí #SAE