Svadba na pláži a bez plaviek? Obľúbená talianska destinácia vám spraví nudistický sobáš

Obec San Vero Milis na severe stredomorského ostrova Sardínia ako prvá v Taliansku umožní sobáše nahým párom priamo na miestnej nudistickej pláži. Prinútilo ju k tomu prianie jednej nemeckej dvojice, informovala agentúra APA.

11.05.2024 06:00
debata

Presvedčení nudisti teraz môžu uzavrieť civilný sobáš bez akéhokoľvek oblečenia na pláži Is Benas.

Starosta Luigi Tedeschi zaistil potrebné povolenia na podnet nemeckého páru, ktorý vyjadril želanie mať tu svadbu bez zvrškov na konci leta.

Is Benas je jednou zo šiestich nudistických plání na Sardínii, ďalšie dve majú podľa APA vzniknúť.

Taliansko, pláž, Cefalu, more, opaľovanie, dovolenka Čítajte viac Talianske pláže sú "nechutný masaker": Zavádzajú limity, z 38000 na 1500 turistov. Aj vstupné

„Sardínia je skutočným rajom pre tých, ktorí radi žijú v tesnom spojení s prírodou. Chceme pracovať na rozvoji aktívneho a voči životnému prostrediu šetrného turistického ruchu,“ citovali Tedeschiho miestne médiá.

Iniciatívu podporuje aj taliansky nudistický spolok Nudiverso, ktorý si kladie za cieľ prostredníctvom festivalov v Taliansku šíriť a podporovať „kultúru nahoty“.

Kúpanie „na Adama“ je zatiaľ v Taliansku povolené len na niekoľkých špeciálne označených plážových úsekoch.

opaľovanie sa - slnenie - pláž - piesok - ochranný faktor Čítajte viac Do Chorvátska na piesok? Tu je top 7 miest, ktoré vás príjemne prekvapia roadtrip, cesta, autom, auto, dvojica, dvaja, dovolenka, kabriolet, cestovanie Čítajte viac Tri parádne roadtripy po Chorvátsku a Taliansku: Keď vám len pláž na dovolenke nestačí
debata chyba
Viac na túto tému: #Taliansko #Sardínia