Ako vyzerá najdrahšia izba na najväčšej výletnej lodi? Ľudí šokovalo video zamestnankyne

Obrovské výletné lode sú trochu ako mini mestá, zvlášť to platí o najväčšej výletnej lodi sveta Icon of the Seas, ktorá je 365 metrov dlhá a váži 250 800 ton. Na tomto rozľahlom priestore s 20 palubami sa odvezie 10 000 ľudí.

11.03.2024 06:00
debata (1)
Najväčšia výletná loď na svete „Ikona morí“ od...
Icon of the Seas. Práve tento pohľad mnohým...
+2Celkový pohľad z 30. mája 2023 ukazuje...

Pasažieri majú k dispozícii doslova všetko, na čo si len pomyslia, aj to, o čom ani nevedeli, že potrebujú. Obchody, reštaurácie, bary, vodné atrakcie, kultúrne podujatia, ale aj márnica.

Osem rôznych „štvrtí“ lode Icon of the Seas je navrhnutých tak, aby oslovili všetky generácie pasažierov na palube a cestujúcich s rôznymi záujmami, vrátane rodín.

Na výber je tiež široké spektrum izieb – 28 rôznych druhov ubytovania. Sú tu kajuty, ktoré sa začínajú na cene 3 600 dolárov za týždeň pre dve osoby, až po trojposchodový rodinný „dom“ Ultimate Family Townhouse s veľkou súkromnou terasou.

Najdrahší apartmán stojí v priemere 100 000 dolárov (vyše 92 000 eur) za týždeň a môže ubytovať osem ľudí.

Najlacnejšie kajuty sú veľmi jednoducho vybavené, neoplývajú priestorom a nemajú ani okná. Zato najväčší apartmán na Icon of the Seas má všetky vymoženosti a zariadenia zaisťujúce ten najpohodlnejší po­byt.

@ericafromamerica suite life on deck #cooljob #IconoftheSeas #dayinmylife #suitetour #crewlife #worldslargest #familyvacation #cruise #cruisetok ♬ original sound - Erica From America

TikTokerka „Erica From America“, ktorá pracuje na palube lode, uverejnila video prehliadky najdrahšej a najväčšej kajuty a ľudia nestačia híkať.

The Ultimate Family Townhouse má rozlohu 165 metrov štvorcových. Obrovský okrúhly balkón s vlastnou vírivkou, filmovú miestnosť, „klavírne schody“ a jedálenský stôl s dotykovou obrazovkou a viacero kúpeľní.

Obývacia izba má pre skvelý výhľad okná od podlahy po strop a dokonca aj šmýkačku spájajúcu dve poschodia.

Je tu aj izba pre deti s poschodovými posteľami, každá s vlastnou televíziou.

Icon of the Seas, výletná loď Čítajte viac Najväčšia výletná loď pre 10 000 ľudí už vozí dovolenkárov. Čím všetkým šokovala?

Apartmán je vybavený strojom na popcorn aj hernými zariadeniami, v cene je tiež „osobná návšteva hlavného psieho dôstojníka na palube“.

Zdá sa, že v The Ultimate Family Townhouse je toľko zábavy a zariadení, že by v ňom mal človek čo robiť počas celej plavby a vôbec by nemusel vychádzať von.

Používatelia TikToku boli prehliadkou apartmánu ohromení, no jeden z komentujúcich celkom logicky zapochyboval, prečo by niekto mal minúť ťažké tisíce za plavbu na spoločnej megalodi, ak by si za rovnaké peniaze mohol kúpiť či prenajať svoju vlastnú – tiež, samozrejme, luxusne vybavenú – jachtu.

Dunaj, Bratislava, Bratislavský hrad, lode, parlament, NR SR, most SNP, Čítajte viac Najväčšia výletná loď Európy sa plaví po Dunaji cez Bratislavu. Takto vyzerá márnica, mŕtvola Čítajte viac Výletná loď držala mŕtvolu v chladničke na nápoje, našli ju v pokročilom štádiu rozkladu Miami, prístav, loď Čítajte viac 60 000 vajíčok, 2 a pol tony slaniny. Koľko sa zje na najväčšej výletnej lodi?

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #výletná loď #Icon of the Seas