Cestovateľská súťaž Zlatý výber Zľavomatu o 8 hodnotných pobytov

Niekto má zlato v hrdle, niekto v zuboch a niekto v srdci. Viete, v čom sa ukrýva pravé zlato Zľavomatu? Pozrite sa na náš zlatý výber a vyhrajte dovolenku, ktorá sa premení na spomienky cennejšie, než ktorýkoľvek drahý kov na svete.

“veľmi luxusné ubytovanie, profesionálny a ústretový personál, dobrá kuchyňa
Tomáš

“SUPER ako vždy! Krásny nový hotel, nádherný výhľad, perfektné raňajky… prídeme znovu!” Katarína

“Všetko bolo skvelé, či už profesionálny prístup personálu tak aj wellness, strava, ubytovanie ale aj veľmi príjemné prostredie. Vrelo odporúčame a ďakujeme za všetko, určite sa vrátime”
Riško

Presvedčili Vás tieto vety, že aj na Slovensku sa dá ubytovať s prvotriednymi službami?

Náš detektor na zlato šialene spieval pri každom pobyte, v ktorom doslova platilo heslo – náš zákazník, náš pán a práve tieto cestovateľské ponuky si od našich zákazníkov vyslúžili tie najlepšie hodnotenia. Pánsky pociť môžete zažiť aj vy, stačí správne zodpovedať na otázky a počkať na vylosovanie.

Pripravili sme pre vás cestovateľskú súťaž o 8 hodnotných pobytov. Do soboty 28.2.2015 vrátane odpovedzte správne na uvedené dve otázky a môžete sa stať výhercom pobytu s kráľovskými službami v nasledovných ubytovacích zariadeniach:

  1. Pobyt na 2 noci pre 2 osoby v hoteli Hviezdoslav****
  2. Thermal-wellness pobyt pre 2 osoby v Hotel Ondrášův dvůr****
  3. Wellness pobyt pre dvoch na dve noci v hoteli Junior Jasná***
  4. Wellness pobyt pre dvoch v hoteli Belvedere****
  5. Wellness pobyt v luxusnom Hoteli Litwor*****
  6. Hradný pobyt v Chateau GrandCastle pre 2 osoby
  7. Víkendový pobyt pre dvoch vo wellness hoteli Alexandra***
  8. Wellness pobyt pre 2 osoby v penzióne Strachan***

Výhercovia

Štefánia Karšková, Humenné, Tibor Adamča, Zubrohlava, Zdenka Slahučková, Dubnica nad Váhom, Tímea Šuhajdová, Nová Baňa, Pavol Hošták, Martin, Mária Slodičáková, Palárikovo, Roman Ivanov, Prievidza, Alžbeta Cillagová, Bratislava

OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.