Poznáte Slovensko? 4.kolo

smolenice male

Zámok zachytený na fotografii je najmladší na Slovensku. Nazýva sa tiež „rozprávkový“, nakoľko je obľúbený najmä u filmárov. Natáčali sa tu rozprávky O liečivej vode 2020 a Zázračný nos 2016.
Ktorá stavba sa skrýva na obrázku?

Odpoveď zašlite formou SMS na číslo 6667 v tvare: PRAVDA (medzera) VÁŠ TIP (medzera) najneskôr do nedele 1. augusta do 23:59 hod. Výhercu budeme kontaktovať telefonicky. Cena spätnej SMS je 1,00 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

2

Čím skôr v týždni pošlete SMS so správnou odpoveďou, tým viac SMS vám zaradíme do žrebovania o skvelé ceny v hodnote viac ako 9 000 EUR. Každý týždeň v stredu uverejníme až 5 šťastlivcov z predchádzajúceho týždňa a v záverečnom kole budeme žrebovať zo všetkých zapojených SMS súťažiacich. Ceny sú lákavé, preto neváhajte a zapojte sa do súťaže.

foto vyhry letna sutaz
Vyhodnotenie 3. kola
BA mala
Tretí týždeň súťaže sme hľadali názov monumentálnej stavby, ktorá je jedinečná svojou pozlátenou korunou ležiacou na vankúši. Z množstva správnych odpovedí, ktoré jednoznačne potvrdili, že ide o Dóm sv. Martina v Bratislave sme vyžrebovali týchto 5 výhercov, ktorým posielame nasledovné ceny:

Ján B., Rusovce – poukaz do Slovakia ring na jazdu vlastným vozidlom
Gabriela B., Žilina – knižnú publikáciu Sedem chutí piva
Angelika C., Štefanov – mixér beko
Viera K., Holíč – rýchlovarnú kanvicu beko
Daniela V., Galanta – poukaz do sladkej prevádzky La Donuteria

Ak ste sa nenašli medzi výhercami, nevzdávajte to a zapojte sa do štvrtého kola našej súťaže. Navyše v záverečnom žrebovaní zo všetkých odpovedí máte šancu vyhrať atraktívne ceny.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.