Vyhrajte zážitok, ktorý dáva krídla – Hurricane Factory Tatralandia

Tatralandia inzercia

Snívate o zoskoku z lietadla, ale strach vás priveľmi ovláda na to urobiť prvý krok? Čo tak začať ho prekonávať v priestore, kde máte všetko pod maximálnou kontrolou a vidíte záchrannú sieť pod sebou, do ktorej môžete pokojne padať? Tam, kde sa budete vznášať s pocitom istoty a kde vás dokonca naučia skrotiť hurikán? Uletený zážitok v Hurricane Factory Tatralandia, teda lietanie v prúde vzduchu s rýchlosťou až 270 km/h je adrenalínovou atrakciou, ktorá simuluje voľný pád, ako pri zoskoku z lietadla či útesu, ale bez pocitu strachu a nevoľnosti z výšky. Vymeňte obavy a neistotu z reálneho zoskoku za maximálnu starostlivosť hurikánových odborníkov, ktorí vás naučia lietať. Zoznámte sa s veterným tunelom, v ktorom si naposledy zalietala aj úspešná lyžiarka Petra Vlhová.

Petra Vlhová.
Petra Vlhová.

Zábava i bezpečnosť na prvom mieste

Srdce atrakcie tvorí jediný slovenský aerodynamický tunel pri Aquaparku Tatralandia. Lietanie v presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra pri celkovej výške tunela až 17 metrov zvládnu bez problémov deti vo veku od 5 rokov, dospelí, ale aj imobilní ľudia na vozíčku, ktorí si chcú vyskúšať voľnosť pohybu. Nepotrebujete špeciálne zručnosti ani špeciálnu prípravu. Vaše telo sa nadnáša a vy si užijete úžasné plachtenie. Simulovaný voľný pád zodpovedá zoskoku lietadla z výšky viac ako 4 tisíc metrov. Vďaka sústavnému monitorovaniu vašich pohybov v letovej komore a neustáleho vedenia skúseného inštruktora vás čaká nezabudnuteľný zážitok. V krátkom čase sa za pomoci znakov naučíte ovládať svoje telo a využívať 3D možnosti pohybu pod dozorom skúseného inštruktora. Inštruktor vždy pri každom lete uľahčuje letcovi pohyb v letovej komore, reguluje jeho letovú výšku a maximálne dbá na bezpečnosť klienta. Ak budete sledovať pokyny pri úvodnej inštruktáži a zveríte sa do rúk odborníkov, užijete si lietanie na prúde vzduchu, ktoré vás bude zaručene baviť a budete sa ho dožadovať opäť. Lietanie v komore má aj edukačnú funkciu, človek sa naučí lepšie udržiavať rovnováhu, koordinovať pohyby tela, rúk a nôh, a tým dochádza k precvičovaniu svalov. Profesionálni športovci prirovnávajú atrakciu ku gymnastike alebo k joge vo vzduchu.

Adrenalínový komfort nadovšetko

Povinnou výbavou každého letca je špeciálna kombinéza, ochranné okuliare, štuple do uší a helma, a to všetko vám zapožičiame hneď po príchode. Aerodynamický tunel Hurricane Factory je vybavený kamerovým systémom, ktorý umožňuje získať záznam z vášho letu ako spomienku na tento neobyčajný zážitok. Vyskúšajte si silu poriadneho hurikánu a rezervujte si svoj nezabudnuteľný zážitok. Bližšie informácie na www.hurricanefactory.com.

Súťaž prebieha v termíne od 20.06.2016 do 26.06.2016. Od­povedzte správne na otázku, a ak budete mať šťastie, môžete sa stať výhercom hodinového zážitku v Hurricane Factory Tatralandia, ktorý zahŕňa: požičanie výstroje, inštruktáž a 2 – krát 1,5 min. let v tuneli (Ride a storm).

Výhercovia

Žaneta Vieriková, Liptovská Lúžna

OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.