Herečka Ivana Kuxová sa pri synčekovi vzdala turistiky. V lete si užijú Španielsko a Nemecko

, 05.07.2018 12:00
Ivana Kuxová
Herečka Ivana Kuxová Autor:

Môj manžel (Peter Brajerčík - pozn. red.), ktorý je stále zamestnaný, bude mať teraz dvadsať dní voľna, takže ich naplno využijeme ako rodina.

Pôjdeme za svokrovcami do Nemecka, odtiaľ poletíme do Španielska a zase späť. Potom strávime so sestrou a s deťmi, koľko sa bude dať, na chate v Malých Karpatoch a pomedzi to možno nejaké výlety.

Odkedy je malý na svete, vymizla z môjho života turistika. Už sa teším na obdobie, keď dáme syna do nosiča a pôjdeme aj s ním aspoň do Veľkej Fatry, alebo si spravíme nejaký trek. Mám veľmi rada Banskú Štiavnicu a vôbec stredné Slovensko.

Manžel je zo Spiša a musím povedať, že je to nádherný kraj. Kedysi sme chodili so sestrou do rôznych európskych destinácií, ale s dieťaťom to ešte nie je možné. Keď bude syn väčší, prenajmeme si camper van a prejdeme Island, tak ako kedysi so sestrou. Bola to nezabudnuteľná dovolenka a rada by som, aby to so mnou absolvoval aj manžel.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Ivana Kuxová #Leto s Pravdou
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku