Letná obrázková súťaž: Poznáte Slovensko? 6. kolo

Počas letných prázdnin budeme každý týždeň uverejňovať fotografiu jedného zaujímavého miesta na Slovensku. Od pondelka do piatku budeme fotografiu postupne odhaľovať tak, aby ste mohli ľahšie spoznať miesto, ktoré sa na obrázku nachádza.

09.08.2021 00:00
debata
betliar maly

Pozoruhodný objekt na fotografii je reprezentačným loveckým sídlom uprostred nádherného anglického parku s romantickými stavbami, umelou jaskyňou a vodopádom.
Viete jeho názov?

Odpoveď zašlite formou SMS na číslo 6667 v tvare: PRAVDA (medzera) VÁŠ TIP (medzera) najneskôr do nedele 15. augusta do 23:59 hod. Výhercu budeme kontaktovať telefonicky. Cena spätnej SMS je 1,00 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Poznate Slovensko 6kolo
Vyhry 6kolo

Čím skôr v týždni pošlete SMS so správnou odpoveďou, tým viac SMS vám zaradíme do žrebovania o skvelé ceny v hodnote viac ako 9 000 EUR. Každý týždeň v stredu uverejníme až 5 šťastlivcov z predchádzajúceho týždňa a v záverečnom kole budeme žrebovať zo všetkých zapojených SMS súťažiacich. Ceny sú lákavé, preto neváhajte a zapojte sa do súťaže.

foto vyhry letna sutaz
Vyhodnotenie 5. kola

Pomaľované domčeky neboli pre vás ťažkou úlohou. Z množstva správnych odpovedí, ktoré tvrdili, že ide o obec Čičmany, sme vyžrebovali týchto výhercov:

cicmany mala

Juraj S., Handlová – vyhráva elektrický gril JOY Delimano
Arpád M., Dunajská Streda – posielame knihu Sedem chutí piva
Monika Z., Veľký Krtíš – môže sa tešiť na lis na citrusy beko
Michal S., Nová Dedina – posielame ručný mixer beko
Viera J., Bratislava – pochutná si v sladkej La Donuterii

Ak ste sa nenašli medzi výhercami, nevzdávajte to a zapojte sa do šiesteho kola našej súťaže. Navyše v záverečnom žrebovaní zo všetkých odpovedí máte šancu vyhrať atraktívne ceny.

Štatút súťaže „Poznáte Slovensko?“

debata chyba
Viac na túto tému: #Leto s Pravdou #Poznáte Slovensko?
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy