Letná obrázková súťaž: Poznáte Slovensko? 7. kolo

Počas letných prázdnin budeme každý týždeň uverejňovať fotografiu jedného zaujímavého miesta na Slovensku. Od pondelka do piatku budeme fotografiu postupne odhaľovať tak, aby ste mohli ľahšie spoznať miesto, ktoré sa na obrázku nachádza.

16.08.2021 00:00
debata
levoca

Chrám na fotografii je trojnásobnou národnou kultúrnou pamiatkou. Vo vnútri ukrýva viac ako 18 metrov vysoký gotický oltár z lipového dreva, ktorý je najvyšším svojho druhu na svete.
V ktorom meste sa nachádza táto vzácna pamiatka?

Odpoveď zašlite formou SMS na číslo 6667 v tvare: PRAVDA (medzera) VÁŠ TIP (medzera) najneskôr do nedele 22. augusta do 23:59 hod. Výhercu budeme kontaktovať telefonicky. Cena spätnej SMS je 1,00 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Poznate Slovensko 7kolo obdlznik

Čím skôr v týždni pošlete SMS so správnou odpoveďou, tým viac SMS vám zaradíme do žrebovania o skvelé ceny v hodnote viac ako 9 000 EUR. Každý týždeň v stredu uverejníme až 5 šťastlivcov z predchádzajúceho týždňa a v záverečnom kole budeme žrebovať zo všetkých zapojených SMS súťažiacich. Ceny sú lákavé, preto neváhajte a zapojte sa do súťaže.

vyhra 7kolo
foto vyhry letna sutaz
Vyhodnotenie 6. kola
betliar maly

Objekt, ktorý bol minulý týždeň v našej súťaži záhadou, je reprezentačným loveckým sídlom uprostred nádherného anglického parku s romantickými stavbami, umelou jaskyňou a vodopádom.
Správnou odpoveďou bol Betliar a vyžrebovaní títo výhercovia:

Mária G., Lednické Rovne – vyhráva grilovaciu súpravu Brava
Jarmila P., Staré Hory – vyhráva čítanie na leto Odvážny bojko
Marta B., Liptovský Mikuláš – vyhráva rýchlovarnú kanvicu beko
Jaroslav S., Tvrdošín – vyhráva sekáčik beko
Marián K., Senec – poukážku do sladkej La Donuterie

Ak ste sa nenašli medzi výhercami, nevzdávajte to a zapojte sa do siedmeho kola našej súťaže. Navyše v záverečnom žrebovaní zo všetkých odpovedí máte šancu vyhrať atraktívne ceny.

Štatút súťaže „Poznáte Slovensko?“

debata chyba
Viac na túto tému: #Leto s Pravdou #Poznáte Slovensko?
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy